Ütü Nasıl Temizlenir? Tabanı Yapışmış Ütü Nasıl Temizlenir?

Zamanla ütünüz kirlenebilir ve kireçlenme oluşabilir. Sık kullanan kişiler için ayda bir kez temizleme ütünüzün ömrünü uzatabilir ve daha iyi çalışmasına yardımcı olabilir.

Devamı Ütü Nasıl Temizlenir? Tabanı Yapışmış Ütü Nasıl Temizlenir?

Evinizde Sıvı Sabun Üretin, Kastilya Sıvı Sabunu Nasıl Yapılır?

Kastilya sabunu birçok temizlik tarifinde kullanılan sebze bazlı bir sabunudur. Şaşırtıcı bir temizlik ve yağ alma gücü vardır. Su ile karıştırıldığında, büyük bir yağ giderici, çok amaçlı temizlik yapar ve bulaşık yıkamak için bile kullanılabilir. Kastilya sabununun pek çok kullanım alanı var, ancak mağazadan sıvı Kastilya sabunu almak oldukça pahalı olabilir.Katı Kastilya sabununu kolayca sıvıya dönüştürebilirsiniz.

Devamı Evinizde Sıvı Sabun Üretin, Kastilya Sıvı Sabunu Nasıl Yapılır?

Facebook Renkli Yazılar Mobilden Sonra PC’ye de Geliyor

Renkli Yazılar Facebook ile cep telefonlarında başarılı oldular. Şimdi de tarayıcılar için geliyor.  Yani  Facebook gönderilerinizde “Arkaplan Rengi” seçerek durum paylaşabileceksiniz. Böylece daha etkili daha fazla kişiye erişen…

Devamı Facebook Renkli Yazılar Mobilden Sonra PC’ye de Geliyor
3d yazıcı ile para kazanmak

3 Boyutlu Yazıcı ile Evden Para Kazanmak Mümkün mü? 3d Yazıcı Fiyatları Ne Kadar?

3 Boyutlu yazıcılar günden güne hayatımıza girerken 3d yazıcıları nasıl kullanacağımız ve ileride bu teknolojinin nereye kadar varabileceği henüz bilinmiyor. Türkiye’de 3D Yazıcılar henüz yeni olmasına rağmen haber bültenlerinde 3d yazılar çokça yer tutmaya başladı. Özellikle engelli bireyler için yapılan protez kol ve bacaklar 3d yazıcıların önemini gösteriyor. Şimdi 3 Boyutlu yazıcıların fiyatlarına ve evden para kazanmak mümkün mü konusuna değinelim.

Devamı 3 Boyutlu Yazıcı ile Evden Para Kazanmak Mümkün mü? 3d Yazıcı Fiyatları Ne Kadar?