Yılbaşına Sevişerek Girmeyi Düşünenler için Fantastik Fikirler

2018 yaklaşırken ‘Yılbaşına nasıl girerseniz yıl boyunca onu yaşarsınız’ söyleminden midir bilinmez yılbaşına sevişerek girmeyi düşünenler bir hayli arttı. Peki siz de eşinizle 2018 yılbaşını sevişerek geçirmeyi düşünenlerdenseniz bu geceyi nasıl fantastik hale getirebilirsiniz? bunun üzerinde konuşalım..

Yılbaşında Eşiniz için Sıradan Olmayan İç Çamaşırı Tercih Edin

Eğer bu güne özel bir iç çamaşırı almadıysanız çok şey kaybettiniz demektir. Kendinizi yatağa girmeden mutlaka bir aynada kontrol edin. Özellikle yılbaşında kırmızı iç çamaşırı sarhoşluğun etkisi ile eşinizi daha fazla etkileyecektir.

İstenmeyen Kazalara Kurban Gitmemek için Prezervatif (Kondom) Kullanın

Eğer partneriniz ile evli değilseniz ‘’Çok sarhoştum hatırlamıyorum’’ sözüne kurban gitmemeniz için mutlaka prezervatif kullanın. İlişki anında parterinizin yanımda yok sözüne karşı mutlaka birkaç tane de olsa siz bulundurmalısınız. Bunu mutlaka uygulayın çünkü kazara hamile kalabilirsiniz.

Yakınlaşın ve temas kurun

Partnerinizle eğlendiğiniz sürece yakın temaslarda bulunun ve bu temasları sadece siz uygulayın. Yaramaz bir kız rolünde cilve yapın. Kontrol sizin elinizde olmalı ve kendisinin size temas etmesine izin vermemeye çalışın. Bu patronun siz olduğunu öğretecek ve sizinle yılbaşı gecesi seks yapmak adına çıldıracaktır.

YILBAŞINI EVİNİZDE Mİ? DIŞARIDA MI GEÇİRECEKSİNİZ?

Yılbaşını evde geçirmek isteyenler için söyleyecek çok fazla söz yok ancak sevişmeyi düşünüyorsanız  ve yılbaşını evinizden farklı bir yerde geçirmeyi düşünüyorsanız yılbaşı için planlanmış yurtiçi ve yurtdışı turlarına gözatabilirsiniz.

VİZESİZ YURT DIŞI TURLARI

Yılbaşı yurt dışı kampanyalarında dikkat çeken bir diğer seçenek de vizesiz gidebilecek ülkeler. Avrupa’da Belgrad, Uzakdoğu’da Bangkok, Bali gibi egzotik yerlere vizesiz gitmek mümkün.

YURT İÇİNDE YILBAŞI TURLARI

Türkiye içinde yılbaşı tatil planları genellikle kayak merkezleri odaklı oluyor. Kars, Erzurum, Kayseri gibi illerimizdeki kayak merkezleri, ski resort ve otelleri yılbaşında ilgi çekiyor. Kayak haricinde kışın soğuğunda termal spa otelleri de tercih edilebiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Cinsel Gücünüzü Artıran 10 Yiyecek başlıklı makalemizde cinsel güç macun, cinsel gücü artıran yiyecekler ve libidoyu artıran yiyecekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın