Gece Kızı Çayı Nedir? Gece Kızı Çayı Zayıflatır mı? Yorumlar

Gece Kızı Bitki Çayı Nedir?

Zararlı toksin maddeler vücutta kilo ve yağ oluşumuna neden olmaktadır. Aynı zamanda ödem ve şişkinlik yaratan bu zararlı maddelerin vücuttan atılmaması durumunda yağlanma gibi problemler ortaya çıkar. Gece kızı bitki çayı özel formülü sayesinde vücuttaki şişkinliğin ve ödemin atılmasını sağlayarak kısa süre içerisinde fazla kilolardan ve yağlardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Gece kızı çayı faydaları ve etkileri
Bu doğal çayın içeriğinde çok sayıda farklı bitki yer alırken bu bitkilerin farklı etkilerinden faydalanmak da mümkün oluyor. İçerisinde yer alan ıhlamur, tarçın, avokado yaprakları, kiraz sapı ve yeşil limon kurusu ile birlikte yağların daha hızlı yakılmasını, metabolizma hızının artmasını ve ödemin dağılmasını sağlıyor. Bu olumlu etkilerin ortaya çıkması için doğru bir şekilde kullanılması da çok büyük önem taşıyor. Gece kızı çayı kullanarak olumlu etkileri kısa sürede görmeye başlamak isteyen kişilerin kullanım şekli ve sıklığı konusunda son derece düzenli hazırlanması gerekiyor.

Gece kızı bitki çayı nasıl kullanılır?

Siparişlerini internet üzerinden veren ya da eczanelerden satın alan kişiler, bir kutunun içerisinde 15 defa kullanıma uygun gece kızı bitki çayı bulacaklar. Bu çayın gün içerisinde iki defa kullanılması gerekirken bu miktarın altında kullanımda etkiler ortaya çıkmayabilirken fazla kullanımda yan etkiler görülebiliyor. Bu sebeple de gün içerisinde öğle yemeğinden yarım saat sonra ve gece yatmadan önce kullanmak en doğru tercih oluyor. Çayı hazırlamak için kişiler bir bardak kadar kaynamış suyu hazır hale getiriyorlar. Sonrasında bu çayın suyun içerisine bırakılması ile birlikte çay, demlenmeye bırakılıyor.

Gece çayı içilmeden önce 5 dakika boyunca kaynar suyun içerisinde bırakılarak en iyi biçimde demleniyor. Sonrasında kişiler sıcak haliyle çayı tüketiyorlar. Tüketme süreleri konusunda bir ayrıntı verilmezken günlük çay tüketimleri şeklinde rahatlıkla tüketim sağlanabiliyor.

GECE KIZI ÇAYI KULLANANLARDAN YORUMLAR

İSİMSİZ:

“Adet dönemi sonrası vücudumdaki şişkinlik gitmiyordu özellikle parmaklarımda bu şişkinlik çok belli oluyor. Alyansım artık çok zor oluyordu ödem atmak için gece kızı çayı kullanmaya başladım. Vücudumdaki ödemi 1 haftada söktü. Parmaklarım vücudum daha ince daha zarif oldu. Kilo vermeye de başladım ödem sökücü bu gece çayı gerçekten harikaymış”

FATMA GÜLER: 
“gece kızı zayıflama çayı diyet yapmadan bile zayıflatıyor. 24 gündür kullanıyorum 6 kilo 700 gram verdim. Diyet spor hiçbir şey yapmadan benim bu kadar kilo vermem gerçekten mucize gibi birşey. Etrafımda kilo sorunu olan herkese tavsiye ediyorum.”
CANSU ŞAHİN:
“ben hem zayıflamak hem de ödem atmak için gece kızı çayı kullanıyorum. 1 ayı yeni geçtim. ilk başladığımda 83 kiloydum şimdi 77 kiloya düştüm. 1 ayda 5 kilodan biraz fazla verdim. Diyet yapmaya gerek yok demişlerdi gerçekten de hiç diyet yapmadan sadece bu kız bitki çayını içerek 1 ayda 5 kilo verdim. Alırken orjinalini alın kızlar ucuz sahte ürünleri kullanıp sağlığınızdan olmayın”

Bir önceki yazımız olan Gece Ayak Yanması Neden Olur? Huzursuz Bacak Sendromu Nedir? başlıklı makalemizde ayak yanması neden olur, gece ayak yanması ve gece ayaklarım kaşınıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın