Dilay Korkmaz İnstagram Hesabı, Dilay Korkmaz Kimdir?

 

Yarışmanın ardından Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 ülkeden katılan yarışmacılar arasında ilk 15’e girerek büyük başarıya imza attı.1990 yılında Ankara’da doğan güzel manken ve sunucu Dilay Korkmaz halen Star Tv ekranlarında Star Life adlı magazin programını sunuyor.

Dilay Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan Karımı Gördünüz mü? isimlisinema filminde oynadı..Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunu Dilay Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Mehpare Çelik’ten diksiyon dersleri ve Başkent İletişimde Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldı.

Bir röportajında Türkiye’nin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlayan ünlü sunucu, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio’yu göstermişti.

DİLAY KORKMAZ SEVGİLİSİ VAR MI?

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Dilay Korkmaz’ın sevgilisi bulunmuyor. Dilay Korkmaz instagram fotoğraflarına baktığımız zaman arkadaşları ve kendisiyle ilgili paylaşımlar yaptığını görüyoruz.

DİLAY KORKMAZ’IN İNSTAGRAM HESABI

Dilay Korkmaz’ın İnstagram Hesabı aşağıdaki gibidir. Dilay Korkmaz adına açılmış birçok sahte instagram hesabı bulunmaktadır. Ancak gerçek instagram hesabı: https://www.instagram.com/dilaykorkmazz/ ‘dır.

Bir önceki yazımız olan Athena Gökhan'ın Twitter Hesabı başlıklı makalemizde athena gökhan twitter adresi, athena gökhan twitter hesabı ve gökhan özoğuz twitter hesabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın