Ahtapot Zayıflama Yöntemi Nedir? İşe Yarar mı?

Ahtapot zayıflama yöntemi nedir? adını nereden alır, ahtapotu andıran cihazın 5 ayrı kolu var. Kollar, vücuda temas etmeden, sorunlu bölgeye odaklanıyor, yaydıkları soğuk lazer dalgalarıyla yağlar küçülüyor.
Hamileler, epilepsi hastalığı ya da kalp pili olanlar bu cihazdan yararlanamıyor. Seans sayısı, hastanın vücut kitle endeksine göre, 6 ila 12 arasında değişiyor. 1 seans 40 dakika sürüyor. Ama, uygulama için kesenin ağzını biraz açmak gerekiyor.

Ahtapot Zayıflama Yöntemi
Ahtapot Zayıflama Yöntemi

Ahtapot ile Zayıflama

Ahtapot yöntemi ile kişiler bölgesel kilolarından kurtulabilmektedir. Ahtapot zayıflama dünya üzerinde zayıflama yöntemi olarak kullanılan en popüler teknikler arasındadır. Türkiye’de de yeni bir sistem olarak kullanılmaktadır. Ameliyatsız, acısız ve ağrısız olarak uygulanması tercih edilmesini sağlamaktadır. Bölgesel yağların giderilmesinde etkili olmaktadır. Ne kadar yağ hücresi var ise o kadar etkisi artmaktadır. Ahtapot zayıflama uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur. En önemlisi acı ve ağrı olmadığı için kişiler bu yöntemi daha fazla tercih etmektedir. Ahtapot ile zayıflama giderek daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

  • Ameliyatsız bir yöntemdir.
  • Operasyon sonrası hasta hemen gündelik hayatına dönebilir.
  • Kısa süreli bir operasyondur.
  • Zayıflamak için vakit ayıramayan hastalar için ideal bir yöntemdir.

Ahtapot Yönteminin Etkileri ve faydaları nelerdir?

Ahtapot zayıflama yöntemi göbek, basen bölgesi, bacak içi ve sırt bölgeleri için etkili çözümler sağlamaktadır. Vücuda uygulana bu operasyonda öncelikli olarak vücutta belirlenmiş olan yağlar dondurulur. Sonraki işlem ise bu dondurulan yağların dolaşım ve sindirim sistemi ile dışarı atılmasıdır. Bu yöntem vücuttaki yağın tamamen alınması şeklinde uygulanmaz. İşlem kişinin yaşına ve ağırlığına göre istediği görünüme dönmesi sağlanır. Ameliyat işlemi içermeyen bu yöntem uzman kişi eşliğinde uygulanır. Uzman ile uygulandığı için kalp, tansiyon ve tiroid rahatsızlığı bulunan kişilere de uygulanabilmektedir. Daha çok bölgesel yağlanmadan kurtulmak ve bölgesel yağlanmayı engellemek amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Ülkemizde ileri teknoloji aletleri ile uygulanan bu yöntem sayesinde birçok kişinin hayali gerçek olmuştur. Eğer fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve bölgesel zayıflama sağlamak istiyorsanız bu yöntemi mutlaka denemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Gece Kızı Çayı Nedir? Gece Kızı Çayı Zayıflatır mı? Yorumlar başlıklı makalemizde gece kızı çayı, gece kızı çayı şikayet ve gece kızı çayı yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın