Bikinili Hemşire Nadya’nın İnstagram Hesabı

Bir bikini üzerinde şeffaf koruyucu elbisesi ile dünyada gündem olan hemşire Nadya’nın fanları oluşmaya başladı. Gerek ülkesinde gerekse tüm dünyada Hemşire Nadya’ya gösterilen tepkilere karşı çıkan ve onu destekleyen kişilerin sayısı oldukça fazla. Durum bu iken ülkemizde de Hemşire Nadya’nın İnstagram profili aranmakta.

Bikinili Hemşire Nadya Kimdir?

Hastanede Koronavirüs vakası konulan hastalar ile ilgilenirken bikininin üzerine şeffaf koruyucu giyen hemşirenin adı Nadezhda Zhukova (Надежда Жукова)’dır. 23 yaşında, Ryazan Tıp Üniversitesi’nden mezun oldu ve Tula Bölge Klinik Hastanesinde hemşire olarak çalışıyor.

Durum ortaya çıktıktan sonra Nadia’ya büyük baskı uygulandı. Ancak meslektaşlarının desteği sayesinde aleyhindeki yaptırım işlemleri durduruldu.

Rus bir doktor yaptığı açıklamada “Giyecek hiçbir şeyimiz yok. Koruyucu önlüklerimizin altında giymemiz gereken cerrahi gömlek yeterli değil. İnanın bana, eğer bir takım kıyafetlerimiz olsaydı yarı çıplak çalışmayız, “  dedi.

HEMŞİRE NADYA’NIN İNSTAGRAM HESABI VAR MI?

Hemşire Nadya’nın instagram hesabı yüz binlerce kişi tarafından merak edilmekte ancak şu ana kadar tespit edilebilen bir sosyal medya hesabı yok. Hemşire kendisine gelen bikini reklamı ve diğer teklifleri reddetti muhtemelen sosyal medyada da popüler olmayı tercih etmediğini düşünüyoruz.

Dilerseniz yukarıda verdiğimiz tam ismi ve soyadı üzerinden siz de araştırma yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Cumhuriyeti Anayasası Detaylı Ders Notu başlıklı makalemizde anayasa ders notu, anayasa ders notu pdf ve güzel anayasa ders notu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın