Arka Sokaklar Canan Hemşire Kimdir?

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 19 Nisan Cuma akşamı 514. bölümüyle ekrana geldi. Arka Sokaklar’ın son bölümünde diziye yeni katılan beş oyuncu dikkatleri çekti. Arka Sokaklar Canan Hemşire kimdir? Canan Hemşire’nin instagram hesabı. Arka Sokaklar Canan Hemşire gerçek adı takipçilerimiz tarafından merak ediliyor.

Arka Sokaklar Canan Hemşire Kimdir?

Arka Sokaklar Canan gerçek adı, yani bu karaktere hayat veren kadın oyuncunun asıl ismi Ayçin İnci’dir. 3 Mayıs 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu iu anda 38 yaşında. Daha önce Serdal Genç ve Ahmet Mümtaz Taylan ile evlilik yapan İnci, Ayça İnci’nin de kardeşidir. 2003 yılından bu yana aktif olarak kariyerini sürdüren Ayçin İnci, pek çok tiyatro oyununda, reklam filminde, sinema filminde ve televizyon dizisinde rol almıştı.

Ayçin İnci’ni geçmişte oynadığı diziler ve canlandırdığı karakterlerden bazıları şunlardır:

Kurşun Yarası – Olimpia
Misi – Misi
Kara Duvak – Gülbiye
Oğlum İçin – Nihan
Benim Annem Bir Melek – Nalan
Mor Menekşeler – Köfte Leman
İbret-i Ailem – Kenan’ın sevgilisi
Tozlu Yollar – Handan
Ne Diyosuun – Binnur
Salih Kuşu – Derin
O Hayat Benim – Zuhal
Üç Arkadaş – Jülide
Bir Litre Gözyaşı – Sevda

ARKA SOKAKLAR’IN CANAN HEMŞİRESİ AYÇİN İNCİ İNSTAGRAM HESABI

Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Canan hemşire karakteriyle ilk bölümden çok beğenilen Ayçin İnci’nin instagram hesabına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/aycininci/

Bir önceki yazımız olan Bikinili Hemşire Nadya'nın İnstagram Hesabı başlıklı makalemizde bikinili hemşire instagram, hemşire nadya instagram ve hemşire nadya instagram hesabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın