WordPress’e Adsense Nasıl Eklenir?

wp-blogunuzdan-yapilmasi-gerekenler-para-kazanmak-adsense-eklentisi-wordpress-plugin-easy-adsenseWordPress, efsanevi blog content yazılımı ve artık çok fazla bilinen meşhur bir program olmuştur. Bu program sayesinde yapabiliceginiz blog tarzı site miktarı çok fazla. Ayrıca wordpress kurulu sitenizden blogunuzdan adsense ile kazançlar elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

WordPress kodlarıyla oynamak yerine , wordpress eklentileri ile kolay ve hızlı bir şekilde adsense reklamlarını blogunuzda yayınlatabilirsiniz.

Sizler için En Güncel, kaliteli  Wordpress Adsense Eklentisi

Easy Adsense

Bu eklenti ile wordpress blogunuzdaki konularınızın istediğiniz yerine adsense reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz. başlığın üstüne, başlığın altına, içeriğin başına içeriğin sonuna gibi birçok seçenek mevcuttur.

 

Alternatif olarak bildiğiniz kaliteli bir eklenti varsa yorum bölümünden yazarak paylaşılmasını sağlayabilirsiniz, Teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır? başlıklı makalemizde suya düşen telefon, suya düşen telefonu tamir etmek ve telefon suya düştü ne yapmalıyım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın