Canva Pro Üyeliğine Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz

Canva Nedir? Canva ne için kullanılır ve son dönemlerdeki sosyal medya görseli trendlerinin neresindedir? Canva logo, afiş ve tasarım hazırlama konusunda ne kadar yardımcı? Canva ücretsiz hesap ile Canva Pro hesap arasındaki fark nedir?

CANVA NEDİR?

Canva, kullanıcıların sosyal medya grafikleri, facebook, instagram gönderi ve storyleri, sunumları, posterleri ve diğer görsel içerikleri oluşturmasına olanak tanıyan bir web tabanlı grafik tasarım platformudur. Web’de ve mobilde kullanılabilir ve milyonlarca resim, yazı tipi, şablon ve illüstrasyonu entegre eder.

CANVA ÜCRETSİZ Mİ?

Canva limitli olarak bazı özelliklerin ücretsiz olarak kullanılmasına izin verir.

Ücretsiz sürümde verilen özellikler

250.000’den fazla ücretsiz şablon, 100’den fazla tasarım türü (sosyal medya gönderileri, sunumlar, mektuplar ve daha fazlası)

Yüz binlerce ücretsiz fotoğraf ve grafik, üyeleri ekibinize davet etme, gerçek zamanlı işbirliği ve yorum yapma, 5GB bulut depolama

ÜCRETLİ CANVA HESABINI ÜCRETSİZ OLARAK NASIL EDİNEBİLİRSİNİZ?

Eğitim için Canva sürümü ile birçok pro özelliğine ücretsiz olarak ulaşılabilmektedir.

Peki ücretsiz eğitim üyeliğine hangi şartlarda ulaşabilirsiniz?

Canva ücretsiz eğitim üyeliği için edu, k12 vb. okul mailiniz bulunması gereklidir. İlkokul, ortaöğretim öğretmeniyseniz veya üniversite -edu- mailiniz varsa eğitim için Canva için başvurabilirsiniz. Ayrıca mevcut bir Canva hesabına sahip olmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Kronik Hastalar İşe Ne Zaman Başlayacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın