Anka Token Ön Satış Ne Zaman?

Türkiye’nin yerli coin borsası olan bitci.com tarafından halka arz edilecek anka token için geri sayım sürüyor. Anka token ne zaman yapılacak sorusunun yanıtını makalemizin devamında bulabilirsiniz.

ANKA TOKEN NEDİR?

İlk etapta 7,5 milyon adet üretilecek ve 0,30 TL’den satılacak olacak Anka Token’ı Bitci.com ve Ankaragücü App üzerinden satın alabilirsiniz. Anka Token satın alarak hem takımına destek olacak, hem de kazanç elde edebileceksiniz

ANKA NEDİR?

ANKA, Ankaragücü taraftarlarına özel oluşturulmuş Token’a verilen addır.

Token, var olan bir Blockchain’de (blokzincirde) bulunan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Token’ların kendi blok zincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blok zincirine bağımlıdırlar. Örneğin Chainlink (LINK) bir token’dır, çünkü Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

Coin ise tamamen kendi blok zinciri bulunan, kendi blok zincirinde çalışan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Örneğin Ethereum kendi blok zincirinde çalıştığı için bir coin’dir.

ANKA TOKEN ÖN SATIŞ NE ZAMAN?

ANKA Tokeninin ön satışı 19 Nisan 2021’de yapılacaktır.

ANKA Token’ı borsaya açılmadan önce nasıl alabiliriz?

ANKA Token’ın borsaya açılmadan önce ön arzı gerçekleşecektir. Arzın tamamlanmasının ardından Bitci.com borsası ve Ankaragücü App üzerinden işleme açılacaktır.

Öncelikle aşağıdaki linkten üye olmalısınız ve ANKA Token BITCI coini ile alınacağı için bir miktar BITCI sahibi olmalısınız.

ANKA TOKEN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Canva Pro Üyeliğine Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz başlıklı makalemizde canva pro hesap ve canva ücretsiz pro hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın