Ananas Kabuğu Çayı ile Zayıflama Kürü

ananas-kabugu-cayi-feridun-kunak-zayiflama-cayi-atv-ananas-cayi-tarifi-bugunFeridun KUNAK’ın ilk kez paylaştığı kürü olan Ananas Kabuğu çayı ilk kez Bilgi Ajansı‘nda, Çayın tarifini aşağıda bulabilirsiniz.

Ananas kabuğunu zayıflamak için kullanmak gayet basit bir işlem gerektiriyor.

Makine ya da bıçak yardımı ile soyduğunuz kabuğunu iyice yıkadıktan sonra 1 litre tuzlu suda kaynatın 1 saat kadar daha sonrasında 2 litre su ve bir kabuk tarçın ile yarım saat kısık ateşte kaynatın ve soğuttuktan sonra sabah akşam birer bardak içerek vücudunuzdaki yağların erimesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Yaptığınız bu karışım ananas çayı olup vücudunuzda biriken yağ ve selülitleri yakmakta sizin için birebir ve en sağlıklı yöntemlerden biri olacaktır.

Neden Ananas?

Ananas mide ve bağırsakları temizleme konusunda da etkili olacaktır. Ananas kabuğundan hazırladığınız bu çay sadece zayıflatmakla kalmıyor, makine ile soyulan ananas kabuğunun alt kısmında etli kısımlar da kaldığı için ananas ile elde edebileceğiniz sağlık ve ekstra vitaminlerin hepsine sahip oluyorsunuz. Bunların içinde başlıcalar ise vücudunuzda tuz tutma oranını azaltmak, sindirimi kolaylaştırmak, vücudunuzda meydana gelecek şişkinlik iltihap vb. oluşumları engelleme ve geçme süresindeki kısalma ve ameliyat sonrası iyileşme süresinin kısaltmada size yardımcı oalcaktır. Ananasın kabuğundan yaptığımız bu çay şifa ile dolu.

 

NASIR İÇİN ANANAS İLE PRATİK ÇÖZÜM

Ananasın iç kısmından bir parça kesip nasırlı bölgeye koyup yatarsanız sabah o bölgenin yumuşacık olduğunu göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Sokakta Yediğiniz Midyeye Dikkat! başlıklı makalemizde midye yenir mi, midye zararlı mıdır ve midyenin içerisinde ne var hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın