Üniversite 8 Bin 688 TL Maaş ile Personel Arıyor

gaziGazi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı, Gazi Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı, Gazi Üniversitesi memur personel alımı 2016. 8688 TL maaş.

DİKKAT! : HANGİ İLDEKİ İLANLARI TAKİP ETMEK İSTEDİĞİNİZİ SEÇİNİZ?
TÜM İLLER
İSTANBUL İLANLARI
ANKARA İLANLARI
İZMİR İLANLARI
SYDV İLANLARI
SAKARYA İLANLARI

Gazi Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığına sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılmak üzere 3 Bilişim Personeli alınacaktır.

Başvurular 5-25 Şubat 2016 tarihleri arasında üniversitenin sitesinde yayınlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Gazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır.

[ad id=”396″]

En az 4 yıllık üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuru için KPSS şartı aranmaz iken alım yapılacak sayının 10 katı kadar aday 10 Mart 2015 tarihinde yazılı ve sözlü sınava çağrılacaktır. Tüm aşamaları başarı ile geçip işe alınan adaylar aylık sözleşme ücret tavanının iki katı kadar maaş alacaktır. Gazi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilan metni ve başvuru için tıklayınız.

 

– İLGİLİ HABERLER –

[blog_posts style=”m1″ share=”on” display=”category” category=”337″ pagination=”on”]

Bir önceki yazımız olan Ziraat Katılım Bankası 8 Farklı İlanla Memur Alımı 2016 başlıklı makalemizde ziraat banka alımları, ziraat bankası iş ilanları ve ziraat iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın