Aylık Arşiv: Kasım 2014

Polis Meslek Yüksek Okuluna Nasıl Girilir? 0

Polis Meslek Yüksek Okuluna Nasıl Girilir?

ilk defa ülkemizde Polis Meslek Yüksek Okulu adı altında 2009 yılında kurulmuştur. Polis MYO’ya başvuru şartlarıyla ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.  

Size Yalan Söylendiğini Anlayabilmenin Yolu 0

Size Yalan Söylendiğini Anlayabilmenin Yolu

Bir kişinin yalan söylediğini nasıl anlarsınız? İşte profesyonel tekniklerle bir yalan makinesi gibi karşınızdakinin doğru yada yalan mı söylediğini anlamanın yolları.

Cinsel Gücünüzü Artıran 10 Yiyecek 0

Cinsel Gücünüzü Artıran 10 Yiyecek

Sevgilinizle hiç tükenmeyecek bir seks hayatı mı istiyorsunuz? Bütün gece gücünüzü koruyacak size enerji verecek yiyecekleri birazcık inceleyelim. İşte sizin aşk kıvılcımınızı parlak tutacak 10 yiyecek.

Adsense için En çok Kazandıran Kelimeler 0

Adsense için En çok Kazandıran Kelimeler

İnternet sitesi açanların ilk hedefidir internetten para kazanmak. Fakat her site sahibi siteyi açtığına değecek bir para kazanamaz. Adsense için kazandıran kelimeleri sizler için derledik.

İnternetinize İzinsiz Girenleri Öğrenin 0

İnternetinize İzinsiz Girenleri Öğrenin

İnternet kotanız çabuk doluyor, internet faturanız çok fazla mı geliyor? İnternetinizi başkaları kullanıyor olabilir. Peki başkalarının internetinizi kullanıp kullanmadığını nereden öğrenebilirsiniz. İşte yanıtı

Uyurken Öğrenilen 3 Şey 0

Uyurken Öğrenilen 3 Şey

Birileri size uyurken müzik dinlemenizin ya da kokulu bir mum yakmanızın gün içinde öğrendiklerinizi daha iyi hatırlamanızı sağladığını söylese muhtemelen güler geçersiniz.

Evde Çikolatalı Çubuk Kraker Yapın 0

Evde Çikolatalı Çubuk Kraker Yapın

    Bugün yine çocuklarınızın severek yiyeceği yepyeni bir tarifle karşınızdayız. Sadece çocuklar değil sizlerde bayılacaksınız. Bilgi Ajansı farkıyla “Evde Çikolatalı Çubuk Yapımı”    

Hızlı Napolyon Kek Tarifi 0

Hızlı Napolyon Kek Tarifi

Türkiye’de ki pastahanelerde ve kafelerde çok bulunmayan ancak yurt dışında çok tüketilen bir kek çeşididir Napolyon Kek, hızlı hazırlanışı ve milföy hamurundan yapılabilmesi ise avantajlarındandır. Tarifimize geçelim

Sınav Öncesi Beslenme Nasıl Yapılmalı? 0

Sınav Öncesi Beslenme Nasıl Yapılmalı?

Sınavdan birkaç gün önce hangi yiyeceklerden uzak durulmalı? Hangi yiyecekler tüketilmeli? Sınavın hemen öncesinde yemek yemeli mi?   Neler Yenilmemeli? 1- Sınavdan bir gün önce baharatlı ve kızartılmış besinler tüketilmemelidir. 2- Sınavdan birkaç gün...