Aylık Arşiv: Ağustos 2014

İş Güvenliği Uzmanı Nasıl Olunur? 0

İş Güvenliği Uzmanı Nasıl Olunur?

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI NEDİR? İş Güvenliği Uzmanı; İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca belgelendirilmiş mühendis, mimar veya teknik elemanlardan oluşuyor.          

WordPress’e Adsense Nasıl Eklenir? 0

WordPress’e Adsense Nasıl Eklenir?

WordPress, efsanevi blog content yazılımı ve artık çok fazla bilinen meşhur bir program olmuştur. Bu program sayesinde yapabiliceginiz blog tarzı site miktarı çok fazla. Ayrıca wordpress kurulu sitenizden blogunuzdan adsense ile kazançlar elde edebilirsiniz....

Tıbbi Mümessil Nedir? Ne İş Yapar? 0

Tıbbi Mümessil Nedir? Ne İş Yapar?

Gelen sorular üzerine Tıbbi mümessilliği araştırdık, ne iş yaparlar maaşları ne kadardır? Mesleğin zorlukları nelerdir? sorularının cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tavuğu Nar gibi Kızartmak için Püf Noktalar 0

Tavuğu Nar gibi Kızartmak için Püf Noktalar

Evlere pişirdiğimiz tavuğun dışarda yediğimiz hazır tavuk kızartmaları gibi kızarmasını istiyorsak birkaç yolu deneyebiliriz. Nar gibi kızarmış, lezzetli ve çıtır tavuk kızartması için işte sizlere çeşitli tavsiyelerimiz.

Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır? 0

Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır?

Günümüz de birçok kişinin artık cep telefonu var… Çağımız teknoloji çağı olduğu için firmalar son zamanlarda farklı elektronik aletleri ve teknolojik ürünleri tüketiciye sunmaya devam ediyor. Son yıllar da iyice popüler bir hale gelen...

Gebelik Belirtileri Nelerdir? 0

Gebelik Belirtileri Nelerdir?

Bayanların en büyük isteği yaşadıkları hayat boyunca gebe kalıp bir çocuk sahibi olmalarıdır. Bu mutluluğu yaşamak isteyen her bayan cinsel ilişkilerini uzman doktorlarla veya aile planlamalarına danışarak yaşarlar.

Tütü Etek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım 1

Tütü Etek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Evde yapabileceğiniz ve kız çocuklarının her türlü etkinlikte hatta her zaman giyebileceği çok sevimli bir etek yapmayı göstereceğiz.