Aylık Arşiv: Haziran 2014

Evde Ice Tea Nasıl Yapılır? 0

Evde Ice Tea Nasıl Yapılır?

Ice Tea (Buzlu çay) eskiden o kadar popüler olmasa da son dönemde çok fazla tercih edilen bir içecek olmaya başladı. Ice Tea’yi her yerde bulabiliyoruz fakat biz bunu evde yapabilmeniz için basit bir tarif...

Ramazan Ayı için Diyet Listesi 0

Ramazan Ayı için Diyet Listesi

Ramazan ayında kilo almak hepimizin korktuğu bir şeydir, saatlerce aç kalıp akşam ezanında yemeklere yüklenmek ne kadar dikkat etsenizde kilo almanıza yol açar. Peki bunun olmasını nasıl engelleriz, Ramazan’da nasıl kilo veririz.

Atkins Diyeti Nasıl Yapılır? 0

Atkins Diyeti Nasıl Yapılır?

Dr. Atkins’in diyet programı, günümüzde kullanılmakta olan en popüler zayıflama yöntemlerinden biridir. Atkins diyetinin diğer diyetlerden ayrılan en önemli özelliği sadece yiyeceklerde yaptığı değişiklikler değil, tüm yaşam biçimine el atmasıdır, düzenlemesidir.

Testere Dişli Aslan Pençesi Kürü ve Bitkinin Faydaları 1

Testere Dişli Aslan Pençesi Kürü ve Bitkinin Faydaları

TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇESİ NEDİR? Testere dişli aslan pençesi, meme, rahim, lenf bezi ve prostat kanserlerine karşı önleyici ve koruyucu, başlangıç safhasında tedavi edici, ileri safhalarda ise büyümesini önleyici bir bitkidir.

Bol Köpüklü Türk Kahvesi Nasıl Yapılır? 0

Bol Köpüklü Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?

Bol Köpüklü Kahve Yapmak İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz? Türk Kahvesi yapmak çok zor bir işlem olmamasına rağmen aşağıda belirteceğimiz püf noktalara dikkat ederseniz kolay biçimde yapabileceğinize eminiz.

5-10 dk’da Güneş Enerjili Şarj Aleti Yapın 1

5-10 dk’da Güneş Enerjili Şarj Aleti Yapın

Evinizden uzaktasınız ve cep telefonunuzun size en lazım olduğu gün. Şarjınız bittiyse sadece birkaç küçük malzeme ile güneş enerjisiyle telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Evde Vücut Geliştirme Nasıl Yapılır? 0

Evde Vücut Geliştirme Nasıl Yapılır?

EVDE VÜCUT GELİŞTİRME YAPILABİLİR Mİ? Evet, evde vücut geliştirebilmek mümkün. Evde vücut geliştirme kişinin elindekileri en iyi şekilde değerlendirmesiyle mümkün olabilir.

Karne Alan Öğrencilere Aileler Nasıl Davranmalı? 0

Karne Alan Öğrencilere Aileler Nasıl Davranmalı?

Notlar ve sınavlar her zaman gerçeği yansıtmasa da hayatı yönlendiren değerlendirmeler arasında yer alıyor. Karne dönemleri her ailede büyük bir heyecan yaratıyor.